Karibik banner PR
Nejnovější loď Royal Caribbean International je připravená ke spuštění na moře. Po testovacích plavbách vypluje tento obří zábavní dovolenkový resort na svou inaugurační plavbu ze Sauthamptonu do Barcelony.

Loď třídy Oasis je již třetím plavidlem této luxusní třídy. Hostům je nabízené komfortní ubytování v mnoha typech kajut, úplnou špičkou je loftové apartmá o rozloze celých 220 m2 . K dispozici jsou dvě destítky restaurací či rychlých občerstvení a mnoho kaváren a barů, dokonce 2 cukrárny.

Zábava na lodi

Výletní loď Harmony of the Seas je koncipovaná jako obří resort zábavy. Prostor je rozdělený na 7 zón, každá je věnovaná určitému životnímu stylu a účelu. Nejvíce na očích jsou rozlehlé areály sportu a koupání. Právě zde naleznete všechna atraktivní lákadla: 3 dlouhé skluzavky, horolezeckou stěnu, lanovku zip line, FlowRider® a bazény a řady opalovacích lehátek. Kdo se chce nechat hýčkat, vydá se do lázeňského areálu Vitality Spa, kdo miluje kabaretní představení, nenechá si ujít různá show.
Harmony of the Seas schémaTrasy plaveb Karibikem

Loď Harmony of the Seas dorazí do Karibiku v listopadu 2016. Domovským přístavem se pro tuto destinaci stane Fort Lauderdale. Těšít se můžete na 2 základní týdenní okruhy, které se budou pravidelně střídat a lze je proto propojit do báječného 14denního pobytu na této fantastické lodi, která zakotví v Labadee, na Jamajce, Cozumelu, Bahamách, Svatém Tomáši a Svatím Martinu.


Plavby lodí Harmony of the Seas si můžete objednat u CK Orbis Link: telefonicky 222 717 500 nebo emailem plavby@orbislink.cz .

Plavby Orbis Link - specialisté na okružní plavby po celém světě. Kontakt plavby@orbislink.cz, telefon 271 751 495.