Karibik banner PR
Žhavou novinkou společnosti MSC je nově otevřená destinace v oblasti Karibiku. Po dlouhé přestávce se nyní opět můžete těšit na plavby z Kuby.

Domovským přístavem se pro loď MSC Opera stane od prosince 2015 do dubna 216 Havana. V této kubánské metropoli najdete historické části s pozůstatky koloniální architektuty, ale i nevzhledná sídliště bez občanské vybavenosti či šedé betonové stavby, před kterými stojí monumenty oslavující revolucionáře. Tento zvláští mix je velkým lákadlem pro turisty. Ti jsou však také potěšeni vstřícnostní místních obyvatel. V centru Havany potkáte vnadné Kubánky oblečené v pestrých historických kostýmech i elegány s předlouhými doutníky.

Na trase týdenní plavby je kromě Havany také Jamajka, Kajmanské ostrovy a Mexiko. Během této plavby se vám tedy skutečně představí Karibik ve všech svých současných podobách. Stále ještě socialistická Havana, amerikanizované Kajmany, divoká Jamajka i nádherné mayské památky v Mexiku jsou natolik pestrou směsicí, že se jí jen ztěží dá odolat.


Okružní plavby z Havany můžete objednat emailem plavby@orbislink.cz nebo telefonicky 702 180 081.

Plavby Orbis Link - specialisté na okružní plavby po celém světě. Kontakt plavby@orbislink.cz, telefon 271 751 495.